Україна, м.Запоріжжя, вул.Незалежної України, 76
UA RU
Реєстрація Вхід
Кошик 0
Головна Корисна ІнформаціяЗапчастини: оригінал чи аналог?

Запчастини: оригінал чи аналог?

В автомобільній індустрії кожен має власну думку щодо економії пального, дизайну автомобіля та двигуна. Але є ще одна річ, яка хвилює всіх. Це пов'язано ні з чим іншим, як з вибором автозапчастин, коли автомобіль потребує ремонту. Отже, перш ніж ви зіткнетеся з дилемою, прокрутіть вперед, щоб ознайомитися з різноманітними автозапчастинами, доступними на ринку.

Вибір

 

 

 

 

 

 

 

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Оригінальні автозапчастини - це ті, які були встановлені на автомобіль після того, як він потрапив до автосалону. Хоча вони є вищими за якістю, зазвичай вони коштують дорожче. Хоча ви можете спостерігати етикетку на виробі, логотип насправді розроблений іншим виробником.

OEM-ЗАПЧАСТИНИ

OEM - це абревіатура від Original Equipment Manufacturer (виробник оригінального обладнання). По суті, вони схожі та розроблені так само, як і оригінальні деталі. Оскільки вони схвалені автовиробником, краще купувати такі запчастини, оскільки вони мають нижчу ціну порівняно з оригінальними. Перегляньте каталог, якщо ви не можете розібратися з пошуком автозапчастин.

ЗАПЧАСТИНИ НА ВТОРИННОМУ РИНКУ

Ці деталі відносяться до тих, що виготовлені іншою компанією на додаток до тих, що розроблені виробником. Компанії, які займаються постачанням запчастин на вторинному ринку, мають повноваження та право виготовляти деталі для автомобілів різних марок. Хоча вони можуть дещо відрізнятися, вони можуть бути встановлені належним чином, і немає ніяких проблем з експлуатаційними характеристиками.

ВІДНОВЛЕНІ ДЕТАЛІ

Простіше кажучи, відновлені деталі - це вживані деталі, які були розібрані і знову зібрані. Після того, як ці деталі отримали нові компоненти, продуктивність тестується за різними параметрами. Як правило, такі деталі працюють так само, як і нові, але здебільшого вони служать довше.

ВІДРЕМОНТОВАНІ ДЕТАЛІ

У вас може скластися враження, що між відновленими та відремонтованими деталями майже немає різниці. Але це не так, тому що ці деталі ніколи не розбираються, а очищаються і обробляються в найкращому вигляді. Хоча ви можете без вагань купувати відновлені деталі, вони, як правило, зношуються за короткий проміжок часу.

ВИКОРИСТАНІ ДЕТАЛІ

Визнані як " використані", вживані деталі завжди є недорогою альтернативою вищезгаданим. Хоча вони підходять, коли потрібно замінити деталь, вони не перестають функціонувати протягом короткого проміжку часу. Ручки, дверні накладки та молдинги зазвичай відносять до категорії вживаних деталей. Проте, це не ті автозапчастини, які підходять для будь-якої заміни. Більше того, якщо ви турбуєтесь про безпеку та продуктивність, то не варто покладатися на вживані деталі.

Отже, є шість варіантів, коли ви плануєте знайти запчастину для свого автомобіля. Можливо, це нелегко впорядкувати, але принаймні ви зможете остаточно визначитися з одним-двома варіантами. Однак, коли ви звужуєте свій вибір, ви завжди повинні враховувати деякі фактори, що залежать від автомобіля, яким ви володієте.