Україна, м.Запоріжжя, вул.Незалежної України, 76
UA RU
Реєстрація Вхід
Кошик 0
Головна Корисна ІнформаціяЯк зробити так, щоб ваш автомобіль залишався завжди в справному стані

Як зробити так, щоб ваш автомобіль залишався завжди в справному стані

Купівля автомобіля - це значна інвестиція. Якщо у вас є зайві кошти, ви, можливо, з радістю будете міняти своє особисте авто кожні декілька років. Однак для більшості з нас економічно вигідним рішенням є підтримання автомобіля в належному стані якомога довше.

Як зробити так, щоб ваш автомобіль працював буквально безвідмовно?

1. Звертайте увагу на звуки

Можливо, ваше авто не розмовляє українською, але ваша машина може багато чого розповісти, якщо ви прислухаєтесь до неї. Зверніть увагу на звуки і на те, що вони намагаються сказати. За ідеальних умов вона буде муркотіти. Однак, як тільки щось піде не так, ви це почуєте.

Іноді ви можете діагностувати проблему, з'ясувавши, звідки походять дивні звуки. Наприклад, якщо ви чуєте пронизливий писк під капотом, ймовірним винуватцем є поліклиновий ремінь. На щастя, ви можете виправити цю проблему самостійно.

2. Проїжджайте менше кілометрів

Як би просто це не звучало, але ви можете продовжити термін служби свого автомобіля, якщо будете менше їздити на ньому і підтримувати низький пробіг. Зменшення часу за кермом і пробігу економить гроші та запобігає зносу вашого автомобіля, що, в свою чергу, подовжує його термін служби. Обмежте свої поїздки для розваги і використовуйте альтернативні види транспорту, коли це можливо. Вам не потрібно повністю відмовлятися від автомобіля. Просто обміркуйте кожну поїздку і визначте, чи можна її уникнути.

3. Перевірте рідини

Рідини, такі як олива, охолоджуюча рідина, трансмісійна та гальмівна рідини, є життєво важливими для вашого автомобіля. Якщо ви не перевіряєте і не міняєте ці рідини, ви значно скорочуєте термін їхньої служби.

Перевірка та заміна цих елементів - це те, що ви можете зробити в домашніх умовах. Наприклад, охолоджуючу рідину потрібно замінювати кожні п'ять років або 50 000 кілометрів пробігу. Обирайте з шести різновидів, включаючи технологію органічних кислот, яка призначена для нових автомобілів, і технологію неорганічних присадок, яка в основному призначена для старих автомобілів.

4. Виконуйте регулярне технічне обслуговування

Ваш автомобіль передбачає регламент технічного обслуговування, який зазвичай можна знайти в інструкції з експлуатації. Намагайтеся дотримуватися цього регламенту, який орієнтований на пробіг, якомога точніше. Якщо ви не розбираєтеся в автомобілях, знайдіть механіка, якому можете довіряти. Почитайте відгуки в Інтернеті, щоб дізнатися про досвід інших водіїв з перших рук.

5. Порожній багажник

Ви належите до тих людей, які зберігають тонни речей у своєму багажнику? Викиньте мотлох, щоб зменшити вагу, яку повинен тягнути ваш автомобіль, і полегшити навантаження. Але завжди тримайте під рукою такі речі, як кабелі, запасне колесо і аптечку першої допомоги. 

Подбайте про свій автомобіль, і він подбає про вас

Неважливо, чи ваш автомобіль новий, чи йому двадцять років. Поки ви дбаєте про нього, він буде дбати про вас.

На щастя, не потрібно багато для того, щоб підтримувати автомобіль в робочому стані. Звертайте увагу на дивні звуки і їздіть якомога менше. Перевіряйте рівень рідин і регулярно відвідуйте перевіреного механіка. Ви також можете зменшити вагу вашого автомобіля, подивившись у багажник і викинувши звідти непотрібні речі.